Op 10 november 2025 zal er een herbegraving plaatsvinden in De Panne van een Belgische militair die sneuvelde in de omgeving van de Dodengang. Het zou gaan om een karabinier of een jager te voet, getuige de ring die men bij de stoffelijke resten aangetroffen heeft bij de ontdekking ervan in 2024. Zijn identiteit kon spijtig genoeg niet meer achterhaald worden. Er zullen ceremonies zijn in Diksmuide en De Panne. Deze starten al om 06:00 in Diksmuide op 10 november eerstkomend.
Le 10 novembre 2025, un militaire belge tombé au combat dans les environs du Boyau de la Mort sera réinhumé à La Panne. Il s'agirait d'un carabinier ou d'un chasseur à pied, comme en témoigne la bague trouvée près de ses restes lors de leur découverte en 2024. Malheureusement, son identité n'a pas pu être établie. Des cérémonies auront lieu à Dixmude et à La Panne. Elles débuteront dès 6 heures du matin à Dixmude, le 10 novembre prochain.
Traduit avec DeepL.com (version gratuite)
https://www.onroerenderfgoed.be/nieuws/ ... -diksmuide
https://www.depanne.be/nl/zien-doen/eve ... t-uit-wo-i
https://www.bezoekdiksmuide.be/11november
https://dodengang.be/nl/activiteiten/ni ... t-10112025
https://www.rtbf.be/article/un-soldat-b ... t-11626568
Beste gasten, vragen die U stelt bij het aanmaken van een account kunnen door het beheer op dat ogenblik niet beantwoord worden.
De activatie gebeurd manueel een of twee maal per dag, dit om reclame, spam en hack pogingen te vermijden.
Na activatie log U in en stel Uw vraag in Waar moet ik naartoe, moderatoren zullen U verder helpen.
De activatie gebeurd manueel een of twee maal per dag, dit om reclame, spam en hack pogingen te vermijden.
Na activatie log U in en stel Uw vraag in Waar moet ik naartoe, moderatoren zullen U verder helpen.
